POWIADOMIENIA O OFERTACH PRACY

AKTYWUJ TERAZ

Dealer BMW Inchcape Poznań

Masz we krwi pasję do marki BMW, doskonale rozumiesz Radość z Jazdy i chętnie dzielisz się wiedzą?

Obejmij prowadzenie w wyścigu, którego stawką jest zatrudnienie w Dealer BMW Inchcape – firmie, która łączy prestiż marki BMW z ugruntowaną pozycją na rynku. Kontynuuj swoją pracę zawodową w marce Premium, jako:

Product Genius.

Twój zakres obowiązków:

  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • Przeprowadzanie jazd próbnych, kompleksowe prezentowanie produktów BMW oraz zapewnianie Klientom unikalnych doświadczeń marki
  • Ścisła współpraca z Doradcami ds. Sprzedaży BMW – dostarczanie leadów handlowych oraz identyfikowanie potencjalnych Klientów
  • Dbanie o wizerunek firmy oraz spełnianie standardów marki BMW
  • Prowadzenie wstępnej rozmowy z Klientem, badanie jego potrzeb i dbanie o jego najlepsze doświadczenia
  • Uczestniczenie w imprezach dealerskich; przedstawianie produktów i technologii szerszej publiczności

Nasze wymagania:

  • Pasja do motoryzacji oraz znajomość produktów marki BMW
  • Elastyczność oraz gotowość do ciągłego poszerzania swojej wiedzy w zakresie oferty BMW
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i społeczne
  • Umiejętność prezentacji i wywierania wpływu
  • Rzetelność, systematyczność oraz doskonała organizacja pracy
  • Dyspozycyjność, praca w systemie zmianowym
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • Gwarantujemy Ci pracę dla marki o stabilnej pozycji na rynku
  • Pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespole
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do osiąganych wyników
  • Możliwości rozwoju w kierunku handlowym
  • Pakiet benefitów

Wspólnie z nami dostarczaj radość Klientom BMW i wywołuj uśmiech na ich twarzach!