POWIADOMIENIA O OFERTACH PRACY

AKTYWUJ TERAZ

Dealer BMW Inchcape Poznań

Dołącz do nas i rozwiń swoją karierę w branży motoryzacyjnej!

Obejmij prowadzenie w wyścigu, którego stawką jest zatrudnienie w Dealer BMW Inchcape – firmie z ugruntowaną pozycją na rynku. Kontynuuj swoją pracę zawodową w prestiżowej marce Premium, jako:

Doradca ds. Sprzedaży Motocykli.

Twój zakres obowiązków:

  • Dbanie o najwyższy standard obsługi Klienta
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Analiza potrzeb Klientów i przygotowywanie spersonalizowanych ofert handlowych
  • Sprzedaż motocykli nowych i używanych marki BMW
  • Przeprowadzanie prezentacji dla Klientów
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych, jakościowych i marżowych

Nasze wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
  • Zorientowanie na Klienta oraz nastawienie na realizację celów biznesowych przy zachowaniu wysokich standardów pracy
  • Umiejętność aktywnej sprzedaży i pozyskiwania nowych Klientów
  • Doświadczenie zawodowe w środowisku o wysokiej kulturze organizacyjnej
  • Prawo jazdy kat. A i B
  • Miłość do motoryzacji, zamiłowanie do pojazdów, fascynacja światem motoryzacyjnym

To oferujemy:

  • Możliwość związania swojej kariery ze stabilnym koncernem międzynarodowym o bardzo wysokich standardach
  • Pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespołem
  • Szasnę na dalszy rozwój zawodowy i podwyższenie kwalifikacji zawodowych
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do osiąganych wyników
  • Pakiet benefitów

Wspólnie z nami dostarczaj radość Klientom BMW i wywołuj uśmiech na ich twarzach!