POWIADOMIENIA O OFERTACH PRACY

AKTYWUJ TERAZ

Dealer BMW Inchcape Poznań

Jeżeli cechuje Cię wytrwałe dążenie do celu, troskę o Klienta łączysz z motywacją do osiągania jak najlepszych wyników, mamy dla Ciebie idealną pracę.

Obejmij prowadzenie w wyścigu, którego stawką jest zatrudnienie w Dealer BMW Inchcape – firmie z ugruntowaną pozycją na rynku. Kontynuuj swoją pracę zawodową w prestiżowej marce Premium, jako:

Recepcjonista / Recepcjonistka.

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac administracyjno-biurowych oraz księgowych
  • Bieżąca obsługa Klienta, analiza potrzeb
  • Ścisła współpraca z innymi działami
  • Dbałość o czystość i estetykę salonu
  • Kontrola nad obiegiem dokumentów wychodzących i przychodzących
  • Inne prace zlecone przez Koordynatorkę Działu Relacji z Klientem
  • Dbanie o wizerunek firmy oraz spełnianie standardów marki BMW
  • Przygotowywanie analiz i raportów

Nasze wymagania:

  • Zorientowanie na Klienta oraz nastawienie na realizację celów biznesowych przy zachowaniu wysokich standardów pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności prezentacyjne, komunikacyjne i społeczne
  • Dyspozycyjności – praca w systemie zmianowym
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Nastawienie na rozwój oraz doskonalenie swoich umiejętności
  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy:

  • Możliwość związania swojej kariery ze stabilnym koncernem międzynarodowym o bardzo wysokich standardach
  • Pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespołem
  • Szasnę na dalszy rozwój zawodowy i podwyższenie kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet benefitów

Wspólnie z nami dostarczaj radość Klientom BMW i wywołuj uśmiech na ich twarzach!