POWIADOMIENIA O OFERTACH PRACY

AKTYWUJ TERAZ

Autoryzowany Serwis BMW Bońkowscy Piła

Lubisz to uczucie, kiedy Klient jest Ci wdzięczny za okazaną pomoc i opiekę? Samochody to Twoja pasja? Dołącz do zespołu Serwisu, który szukanie rozwiązań i profesjonalną obsługę Klientów łączy z zamiłowaniem do nowoczesnych technologii i motywacją do osiągania jak najwyższych celów.

Obejmij prowadzenie w wyścigu, którego stawką jest zatrudnienie w Dealer BMW Bońkowscy – firmie z ugruntowaną pozycją na rynku. Kontynuuj swoją pracę zawodową w prestiżowej marce Premium, jako:

Doradca ds. Serwisowych oraz Blacharsko-Lakierniczych.

Twoje obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa Klientów zgodnie ze standardami BMW
  • Przyjmowanie i definiowanie zleceń w zakresie szkód komunikacyjnych oraz serwisowych
  • Gromadzenie niezbędnej dokumentacji w procesie likwidacji szkód komunikacyjnych
  • Wykonanie oględzin oraz przygotowanie kalkulacji Audatex
  • Fakturowanie zleceń
  • Współpraca z innymi działami w firmie
  • Raportowanie wyników pracy

Oczekiwania:

  • Doświadczenie pracy w serwisie mechanicznym, blacharsko – lakierniczym lub na podobnym stanowisku
  • Znajomość technologii oraz budowy pojazdów
  • Wykształcenie średnie – mile widziane mechaniczne lub pokrewne
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność budowania relacji z klientem
  • Dobra organizacja pracy i efektywne zarządzanie czasem
  • Obowiązkowość oraz skrupulatność w wykonywanych zadaniach
  • Pozytywne nastawienie do współpracowników i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie u najlepszego Dealera marki BMW w Polce
  • Wysokie wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii za efekty swojej pracy
  • Benefity takie jak: pakiet opieki medycznej, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie na życie
  • Bezpłatny dostęp do nauki języków obcych na platformie językowej
  • Pół dnia wolnego w dniu urodzin
  • Świetną atmosferę w pracy oraz firmowe imprezy integracyjne dla pracowników

Wspólnie z nami dostarczaj radość Klientom BMW i wywołuj uśmiech na ich twarzach!