POWIADOMIENIA O OFERTACH PRACY

AKTYWUJ TERAZ

Dealer BMW Dynamic Motors Bydgoszcz

Lubisz odkrywać potrzeby Klientów i spełniać ich motoryzacyjne marzenia? Z łatwością budujesz relacje i poszukujesz nowych wyzwań? Weź udział w rozwoju Działu Sprzedaży w Dealer BMW Dynamic Motors!

Nadaj swojej karierze moc 600 koni mechanicznych i dołącz do Zespołu, który w codziennej pracy wykazuje się wyjątkową troską o Klienta i motywacją do osiągania jak najlepszych wyników. Obejmij prowadzenie w wyścigu, którego stawką jest zatrudnienie w BMW Dynamic Motors – firmie, która łączy prestiż marki BMW z ugruntowaną pozycją na rynku. Dołącz do Zespołu, jako:

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Nowych.

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów w zakresie sprzedaży samochodów nowych, akcesoriów, produktów finansowych oraz ubezpieczeniowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych
  • Samodzielne prowadzenie całego procesu sprzedaży dla klienta indywidualnego (analiza potrzeb, prezentacje handlowe, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjacje umów)
  • Samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych
  • Reaktywacja klientów pasywnych
  • Codzienne raportowanie w systemie CRM realizowanych aktywności handlowych oraz kontaktów z klientami
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Udział w wydarzeniach i targach organizowanych przez Dynamic Motors

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 4-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu klientów, sprzedaży i obsłudze klienta oraz chcesz się rozwijać w tym obszarze
  • Uważnie słuchasz oraz potrafisz budować skuteczne rozwiązania na potrzeby klienta
  • Jesteś osobą samodzielną, która w sposób efektywny zarządza własną pracą
  • Możesz pokazać na liczbach swoją determinację do realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Masz aktywne prawo jazdy kat. B
  • Interesujesz się motoryzacją i śledzisz nowości rynkowe w motoryzacji

To oferujemy

  • Umowę o współpracę w grupie Dynamic Motors istniejącej na rynku kujawsko-pomorskim już od ponad 14 lat
  • Atrakcyjne warunki finansowe oparte o indywidualną realizację planów sprzedażowych
  • Kontrakt B2B
  • Specjalistyczne szkolenia sprzedażowe i produktowe
  • Możliwość uczestnictwa i organizowania wydarzeń promocyjnych związanych z marką BMW

Wspólnie z nami dostarczaj radość Klientom BMW i wywołuj uśmiech na ich twarzach!