POWIADOMIENIA O OFERTACH PRACY

AKTYWUJ TERAZ

Dealer BMW Inchcape Warszawa

Po mistrzowsku diagnozujesz usterki? Dołącz do Zespołu Serwisu Dealer BMW Inchcape – pasjonatów motoryzacji, którzy łączą zamiłowanie do technologii i dbałość o szczegóły z przyjazną atmosferą podczas codziennej pracy.

Dealer BMW Inchcape to Autoryzowany Dealer BMW z ugruntowaną pozycją, który zapewni Ci stabilne zatrudnienie i doceni Twoje zaangażowanie. Kontynuuj swoją pracę zawodową w marce Premium, jako:

Diagnosta Samochodowy.

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie usterek w oparciu o informacje techniczne producenta
  • Przeprowadzanie weryfikacji usterek i napraw przy pomocy systemów do diagnozowania
  • Demontaż oraz montaż elementów wyposażenia pojazdu w tym deski rozdzielczej, podsufitki, tapicerki
  • Samodzielne diagnozowanie i usuwanie usterek w elektronicznych systemach sterujących
  • Prawidłowe wypełnianie dokumentacji warsztatowej zgodnie z wymaganiami producenta
  • Obsługa urządzeń warsztatowych oraz specjalistycznych narzędzi

Nasze wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Znajomość zagadnień związanych z elektroniką i mechaniką samochodową
  • Znajomość zasady wymiany danych między sterownikami (CAN, FLEXRAY, ETHERNET itp. ..)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość rozwiązań elektrycznych w tym systemów wysokonapięciowych

To oferujemy:

  • Otrzymasz umowę o pracę
  • Gwarantujemy Ci pracę dla marki o stabilnej pozycji na rynku
  • Otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów – Medicover, Multisport, Kafeteria MyBenefit

Wspólnie z nami dostarczaj radość Klientom BMW i wywołuj uśmiech na ich twarzach!