POWIADOMIENIA O OFERTACH PRACY

AKTYWUJ TERAZ

Dealer BMW Inchcape Warszawa

Szukasz wyzwań i chcesz się dalej rozwijać? Poszerz swoje umiejętności sprzedażowe i organizacyjne współpracując z pasjonatami motoryzacji i ekspertami w swojej dziedzinie. Dołącz do Zespołu Działu Sprzedaży, który troskę o Klienta łączy z motywacją do osiągania jak najlepszych wyników.

Obejmij prowadzenie w wyścigu, którego stawką jest zatrudnienie w Dealer BMW Inchcape – firmie z ugruntowaną pozycją na rynku. Kontynuuj swoją pracę zawodową w prestiżowej marce Premium, jako:

Asystent ds. Sprzedaży Samochodów do Firm.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Działu Sprzedaży Flotowej z zakresie administracji sprzedaży
  • Monitorowanie terminowego i bezbłędnego prowadzenia danych systemowych dotyczących planowanych wydań pojazdów
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta poprzez profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne w zakresie floty pojazdów
  • Utrzymywanie aktualnej wiedzy na temat produktów, usług oraz trendów i technologii związanych ze sprzedażą flotową
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta i budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w dziale flotowym lub handlowym
  • Zorientowanie na Klienta oraz nastawienie na realizację celów biznesowych
  • Dobra znajomość programu MS Excel
  • Wysoko rozwinięte umiejętności prezentacyjne, komunikacyjne i społeczne
  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysoka kultura osobista
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Możliwość związania swojej kariery ze stabilnym koncernem międzynarodowym o bardzo wysokich standardach
  • Pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespołem
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do osiąganych wyników
  • Szasnę na dalszy rozwój zawodowy i podwyższenie kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet benefitów

Wspólnie z nami dostarczaj radość Klientom BMW i wywołuj uśmiech na ich twarzach!