POWIADOMIENIA O OFERTACH PRACY

AKTYWUJ TERAZ

Dealer BMW Inchcape Warszawa

Cechuje Cię dokładność i dobra organizacja pracy? Chcesz podjąć wyzwanie pracy dla czołowej marki sektora Premium?

Dealer BMW Inchcape łączy prestiż marki z ugruntowaną pozycją na rynku. Kontynuuj swoją karierę zawodową, jako:

Magazynier Części – Kierowca.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie magazynu: przyjmowanie i wydawanie materiałów z magazynu
  • Wystawianie dokumentów zgodnych z obowiązującymi procedurami
  • Bieżące prowadzenie kartotek magazynowych
  • Dbanie o porządek na magazynie
  • Współpraca z innymi działami naszej firmy
  • Dokonywanie codziennej obsługi technicznej samochodu
  • Wykonywanie prac związanych z załadunkiem i rozładunkiem pojazdu
  • Dostarczenie przewożonych materiałów do odbiorcy

Nasze wymagania

  • Umiejętność obsługi urządzeń i narzędzi magazynowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Utrzymywanie właściwej organizacji pracy
  • Dyspozycyjność, możliwość pracy w systemie zmianowym
  • Wysoka kultura osobista oraz obycie biznesowe
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

To oferujemy

  • Możliwość związania swojej kariery ze stabilnym koncernem międzynarodowym o bardzo wysokich standardach
  • Pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespołem
  • Szasnę na dalszy rozwój zawodowy i podwyższenie kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet Benefitów

ZMIEŃ CZĘŚĆ SWOJEGO ŻYCIA I DOŁĄCZ DO ZESPOŁU INCHCAPE POLSKA